top of page
kanwa logo 2018 no background.png

Warsztaty krawieckie

JEDNODNIOWE

6 opcji

Więcej

Po ukończeniu każdego stopnia kursu lub jeśli umiesz już szyć, możesz wziąć udział w dodatkowych warsztatach tematycznych o różnych stopniach trudności, pokazujących jak wykorzystać nowo nabyte umiejętności szycia na maszynie.

Terminy zajęć: sobota lub niedziela| 1 spotkanie | od 9:00 do 14:00

w sumie: 5 godzin zegarowych

CENA: 150,00 zł

Silk-ikat-cushions-nomad-design.jpg

DLA DEBIUTANTÓW

Ozdobne poduszki

Jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia w szyciu, zapraszamy na warsztaty szycia ozdobnych poduszek. Będziemy wykorzystywać tkaniny z przeszłością i  bawić się koloremi deseniem.

33.jpg

DLA DOŚWIADCZONYCH

Tildy i maskotki

Tutaj dowiesz się jak uszyć cudne lalki, zrobić piękne włosy oraz ciekawie ubrać całą postać. Nauczysz się także uszyć anioła, rozgwiazdę i konika morskiego.

Wzór zwierząt Tote Bag

DLA CZEMPIONÓW

Torby, torebki, sakiewki

Na tych warsztatach będziemy szyć torby proste i skomplikowane, małe i duże, romantyczne i minimalistyczne, ale zawsze piękne i oryginalne. 

22.jpg

DLA STAŻYSTÓW

Woreczki na pieczywo

Jeżeli chcesz stworzyć oryginalne elementy dekoracji wnętrz, zapraszamy na warsztaty szycia lnianych woreczków na pieczywo, woreczków na bieliznę, na drobne bibeloty, oraz sakiewek na monety. 

44.png

DLA LIDERÓW

Dla psa i kota

Jeżeli jesteś miłośnikiem zwierzaków i chcesz osobiście wykonać coś dla swojego pupila, zapraszamy na warsztaty szycia zabawek, obroży, szelek i legowisk dla psa i kota. 

zipper-83072.jpg

TYLKO DLA ORŁÓW

Kieszenie bez tajemnic

Tutaj poznasz technikę szycia kieszeni ciętych z jedną lub dwoma wypustkami, z patką, z zamkiem, oraz kieszeni ciętych, fantazyjnych o różnych fasonach. 

bottom of page